Monumo

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Produktów na stronę:

Podświetlane donice MONUMO  – efektowna dekoracja nie tylko do domu!

W naszym sklepie z oświetleniem znajdziesz nie tylko standardowe lampy, ale również różnorodne dekoracje świetlne, które dodadzą stylu każdej Twojej aranżacji! Oferujemy podświetlane donice MONUMO, które z jednej strony pełnią rolę pojemnika na rośliny, z drugiej doświetlają przestrzeń nastrojowym światłem. Znajdziesz u nas zarówno donice i doniczki MONUMO do wnętrz, jak i modele, które przystosowane zostały do warunków zewnętrznych. To niecodzienna dekoracja świetlna inspirowana najmodniejszymi trendami z branży oświetleniowej i ogrodniczej – poznaj ją i stwórz inspirującą aranżację domu i ogrodu!

Donice MONUMO w nowoczesnych aranżacjach

Oświetlenie służy nie tylko celom praktycznym, ale również dekoracyjnym. To właśnie odpowiednio dobrana oprawa świetlna pozwala stworzyć nastrojowy klimat, w którym każdy poczuje się wyjątkowo! Podświetlane donice MONUMO ze sklepu Ryssa to idealny dodatek do salonu, sypialni, czy jadalni. Możesz ustawić je w praktycznie każdym miejscu – w zależności od potrzeb danej rośliny, bliżej lub dalej od okna. To także doskonała dekoracja świetlna do biura, hotelu lub restauracji, która podkreśli charakter nie tylko samej rośliny, ale także całej aranżacji. W zależności od wyboru wariantu, nowoczesne donice podświetlane MONUMO możesz ustawić zarówno we wnętrzu domu, czy lokalu, jak i w ogrodzie, na tarasie, w kawiarnianym ogródku albo przed wejściem do budynku.

Podświetlane donice MONUMO wykonane zostały z polietylenu, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz przystosowane do różnych warunków atmosferycznych – promieniowania UV, mrozu i wilgoci. Wyposażone w oświetlenie LED charakteryzują się także energooszczędnością. Dostępne w naszym sklepie ledowe donice od MONUMO wyróżniają się również designerskimi, geometrycznymi kształtami oraz zróżnicowaną wielkością. Znajdziesz u nas, między innymi, donice i doniczki MONUMO w kształcie sześcianu oraz kanciastego wazonu.

Co jeszcze warto wiedzieć o podświetlanych donicach MONUMO?

Dekoracyjne i nowoczesne donice producenta MONUMO to nie tylko różne kształty, ale także różnorodny wybór kolorów emitowanego światła. W naszym sklepie internetowym z oświetleniem znajdziesz, między innymi, podświetlane donice MONUMO RGB sterowane pilotem, który nie tylko włącza i wyłącza światło, ale również zmienia jego barwy oraz tryby świecenia.

Oferujemy także doniczki LED MONUMO emitujące światło tylko w jednym wybranym kolorze (zimna lub ciepła biel). Ponadto wybrać możesz różne rodzaje przewodu zasilającego: biały, który zalecany jest do wnętrz oraz czarny z uziemieniem, przystosowany do ledowych donic zewnętrznych. Te ostatnie wyposażone są także w specjalny system odprowadzania wody.

Czas na sprawdzenie wszystkich dostępnych w tej kategorii podświetlanych donic MONUMO! Ponadto zapraszamy Cię również do pozostałej części naszej wyjątkowo bogatej oferty, w której znajdziesz oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne każdego rodzaju i w każdym stylu!